1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[CERERE UNBAN] pilafior

Discussion in 'Ban list / Unban request' started by pilafior, May 5, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pilafior

pilafior New Member

Trophy Points:
    3
    Titlul topicului : [CERERE UNBAN]Nick
    Nick-ul tau: pilafior
    Ip-u tau: dinamic
    Steam id: STEAM_0:0:22685942
    Am luat ban in data de: 5/5/2017
    Motivul ban-ului: wallhack sau nu stiu ce a vazut PewPew
    Adminu care ti-a dat ban: PewPew

Fara poze, fara alta dovada, posibil sa-mi fi facut demo si sa din cauza la o faza de la scara de pe d2 a tras o concluzie, am iesit pe pe un player tragand la goose man.

Ma joc de cateva zile pe aici si mi s-au facut poze de catre 2 admini, le-am dat fara probleme, acum am luat ban permanent, sper sa se rezolve ceva, ma joc foarte rar cs si nu stau sa bag wall pentru un joc vechi din 2003.

2. Pew Pew

Pew Pew New Member

Trophy Points:
    3
    Nu trageai la "goose" ca in demo se vedea cum trageai fix pe el si nu numai, dar nu am apucat sa fac demo la toate fazele de dinainte de a lua ban.
    Eu sunt cea ce a dat banul :)
    Si cand jucai cu seringa iti sarea tinta, am observat de cateva ori si eu asta

3. pilafior

pilafior New Member

Trophy Points:
    3
    Faptul ca pui in ghilimele goose man imi dai impresia ca nu ai habar de anumite lucruri, cum sa-mi sara tinta cu seringa ca nu ma prind, eu ma joc 4fun iar daca tu consideri ca la 14 cu 7 am avut aim sau wall inseamna ca imi pierd timpul. Mi-as dori sa-ti zic cine sunt dar dupa o sa zici ca mint sau ca nu te intereseaza :).

PS: Asta e al 2 lea cont de steam de pe care ma joc eu, pe celalalt cont am jocuri cumparate cu cardul si niste bani in steam account, nu am chef sa-mi baneze conturile de steam pentru wall ca sa raman eu in paguba, nu ma intelege gresit dar am logate conturi pe calculator de cateva mii de euro, daca e sa joc cu wall pe vreun steam o sa primeasca ban si celalalte conturi.

4. nE0

nE0 Administrator Staff Member cs.xgc.ro - Fondator

Trophy Points:
    28
    Asteptam dovada si dupa discutam de fazele dubioase si tragem o concluzie...

5. Pew Pew

Pew Pew New Member

Trophy Points:
    3
    Domnisorule pilafior. 1 nu imi pasa, nu ma intereseaza, si nici nu ma induioseaza sa stiu ce/cate jocuri ai tu cumparate pe steam ( lauda ma lasa rece, eu nu am banat altceva decat ce am vazut in urma acelui demo+ ce am mai observat pe server cat ai jucat :) ) si nici de unde ai facut rost de banii pt jocuri, cu atat mai putin de unde ai facut rost de Cardul acela. Pt inf. dvs. de pe steam poti cumpara doar cu cardul, si pe langa asta, ai dat-o intr-un off topic Grav.
    2.Cat despre conturile dvs, iarasi nu imi pasa :) putea fi celalalt laudat (desi mi.ai lasat o impresie de 2 bani) sau cel mic, banul tot survenea
    O sa atasez in alt post demo-ul facut acestui domnisor , acum sunt plecata cu treaba si in niciun caz nu am posibilitatea sa.l atasez
    Rugamintea mea pe viitor e sa nu te mai lauzi cu ce ai...nu prea ne pasa, cel putin mie una...si sa mentinem subiectul banului deschis, nu sa ne invartim in jurul umbrei "cine sunt eu si ce fac"

Cat despre banatul contului de steam...stai linistit...nu prea stii cum sta treaba dar iti zic pe scurt. Nu contul in sine ti se baneaza, deci nu pierzi bani sau jocuri sau....etc. se baneaza doar jocul respectiv cs 1.6 cu VAC ban pe anumite servere si/sau pe toate.

Last edited: May 6, 2017
  6. pilafior

pilafior New Member

Trophy Points:
    3
    Ok, astept demo, tu poti sa intelegi ce doresti.

7. Pew Pew

Pew Pew New Member

Trophy Points:
    3
  8. nE0

nE0 Administrator Staff Member cs.xgc.ro - Fondator

Trophy Points:
    28
    Curat.

Topic Inchis!

Thread Status:
Not open for further replies.