1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Reclamatie

Discussion in 'Reclamatii Admini' started by GrEeN, Aug 12, 2017.

1. GrEeN

GrEeN New Member

Trophy Points:
    1
    Numele cu care jocul: GrEeN
    Data și ora aproximativă: 3:30
    Conectați-vă din consola sau screensho: [​IMG] http://imgur.com/a/mui66
    Numele adminului reclamat Danieli

După cum se vede pe poza făcută intra pe server și mi-a dat direct ban cer să primească eliminare sau să fie scazut treaptă fără motiv mea dat ban.

2. Danielio

Danielio Cry Baby

Trophy Points:
    8
    In primul rand ,tu nu ceri nimic,fondatorii vor lua decizia.
    In al doilea rand ,ai primit ban(pentru Dumnezeu stie a cata oara) din cauza ca ai folosit cod pe server!!! -> http://www.girlshare.ro/3489905445.4
    Iar tu imi faci reclamatie!?Cred ca nu ai toata tigla pe casa,nene...

3. GrEeN

GrEeN New Member

Trophy Points:
    1
    Da am folosit ca tu nu ai fost nicari si serveru era plin de codati si de atunci au trecut 2 saptamani asa ca nu ai voie sami dai ban de cateori intru pe server fara motiv. Nu meai facut nici ss nimica doar meai dat ban si daca nu eram codat ca esti prost in primu rand te uit si dupaia dai ban nu dai ban asa cum ti se scoala tie fara sa ai ceva dovada

4. Danielio

Danielio Cry Baby

Trophy Points:
    8
    Nu ajung nicaieri cu tine,esti exact ca lunetistul.Daca erau codati trebuia sa le faci demo si faceai cerere ban.Oricum si-au luat ban.
    Unde scrie ca nu am voie sa dau ban codatilor(tie adica)? Ai primit ban de cand ai folosit coduri si o sa tot primesti pana realizezi ca playerii asemenea tie nu au dreptul de a juca acolo.
    Legat de banurile continue,o sa iti explic si mai clar.AM DOVADA ACOLO SUS,ai vazut demo?
    A doua explicatie:esti codat pentru ca tu ai codurile/cheaturile acolo in PC,gata sa le bagi.Nu trebuie sa le ai pe server ca sa fii codat/cheater.
    Nu mai am nimic de adaugat,astept decizia finala.

5. GrEeN

GrEeN New Member

Trophy Points:
    1
    Si ce daca le am in pc ? Daca nu este activat si joc curat atunci tu nu ai voie sami dai ban fara sa imi faci ceva ca sa poti dovedi ca in ziu respectiva am cod sa nu am fara dovada nu ai voie sa dai ban . Si daca mai prins odata cu heck aia nu inseamna ca tot timpu asa joc.

Share This Page