1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Reclamatie

Discussion in 'Reclamatii Admini' started by GrEeN, Jul 15, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GrEeN

GrEeN New Member

Trophy Points:
    1
    Nume GrEeN
    Date 15.07.2017 Ora 14:30
    Nume Admin Danieli CS.png CS.png

2. Danielio

Danielio Cry Baby

Trophy Points:
    8
    Daca ar fi sa fac un top al jucatorilor care injura cel mai des pe server,tu ai fi pe primul loc.
    Dupa ce verific playerii,tu iar imi tot zici ca au cod,eu iti zic ca-s curati,iar tu apoi îi injuri.
    Si de aceasta data ai injurat aiurea player care e curat si Steam on,chiar ti-am zis pe chat treaba asta. Apoi tu il injuri aiurea.
    Ti-am dat kick sa intelegi sa nu mai injuri pentru ca nici gag-urile nu au efect asupra ta.Apoi de ce ai zis: "la ***** ta dai kick"?
    Cu alte cuvinte,reclamatia asta nu are sens.Nu intelege gresit,dar mai invata Counter Strike si nu mai injura playerii mai buni decat tine pe motiv ca au cod.
    http://imgur.com/a/mj6F7

3. GrEeN

GrEeN New Member

Trophy Points:
    1
    Eu nurea vada va iti faci treaba nici macar un amx_ss nick nu ai facut pe server doar te uiti pe iei ca spectator asa nu poti sa vezi daca sunt codati sau nu esti obligat sa faci poze daca esti anuta prin u@

4. Danielio

Danielio Cry Baby

Trophy Points:
    8
    =))) Cine esti tu,inspector/fonador?Trebuie sa-ti raportez eu tie ceva?Sunt mai activ ca tine si sa-ti intre bine in cap prietene,cat timp joc pe server,codati nu sunt.Spre mirarea ta,am facut si ss-uri.Nu mai am de gand sa raspund,am spus tot ce se putea spune.Voi astepta raspunsul unui fondator.

5. nE0

nE0 Administrator Staff Member cs.xgc.ro - Fondator

Trophy Points:
    28
    Daca anunti pe cineva si crezi ca adminul respectiv nu-si face datoria, iei tu masuri, dar nu asa. Treci spec si ii faci respectivului "codat" un demo, urmand o cerere ban pentru acel player + reclamatie adminului care n-a fost in stare sa ia masuri.

Topic Inchis!

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page