1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Reclamatie]KREATOR

Discussion in 'Reclamatii Admini' started by WhaT?, Apr 30, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    Numele cu care jucai:WhaT?
    Data si ora aproximativa: 23:15
    Log din consola sau screenshot:
    1) http://imgur.com/a/s5Bzn
    2) http://imgur.com/a/YnW9o
    3) http://imgur.com/a/pWxX1
    Numele adminului reclamat:KREATOR
    *Ca sa nu existe "neintelegeri" va zic aici ce a facut asazisul "Fondator"...
    Pai,eram pe server,si i-a dat destroy lui @The One.Eu il cunosc pe The One si nu stie sa bage coduri...Oricum,trecem,apoi eu am zis ca nu are cod,de la care @Blacky raspunde ca sunt prost,ma jigneste,etc.Vedeti in ss,ca,apoi raspund si eu cu o mica jignire,la care iau ban de la kreator 5 minute pe motivul "TACI".Apoi,peste 3 minute,respectivul Blacky continua sa scrie in chat,sa mai jigneasca un player,@COd. .Nici acum acel player nu are gag...Presupun ca "Kreator" tine cu el...

2. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
  3. COd.

COd. New Member

Trophy Points:
    3
    Ba sa zicem ca eu am inceput sa ma cert cu ala Blacky, eu vreau sa vad demo-ul unde are The One cod ca eu stiu ca el cand juca pe server era praf de abia facea un frag eu nu cred ca avea cod din cate stiu eu pluginu de ban are bug deci maine poate sa revina :))

4. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    da frate dar nu mi-a dat gag si blacky continua sa ne jigneasca si nu facea nimic @KREATOR ?

5. KREATOR

KREATOR New Member

Trophy Points:
    3

NU ai luat ban pentru 5 minute ci GAG , dar ai luat gag pentru injurii...ai provocat, ai injurat si am dat destroy pentru ca avea aim, daca apar cereri de unban o sa postez si demo

6. KREATOR

KREATOR New Member

Trophy Points:
    3

Blaky a primit si el gag dupa care a iesit, dar nu vad de ce luati apararea unui codat atata timp cat exista demo...sa faca el reclamatie si atunci vedem!

7. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    am gresit acolo cu ban,dar de ce blacky ne jignea,ne facea retarzi si nu faceai nimic?Dar daca eu faceam pe cineva retardat,luam gag direct...

8. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    El nu a luat gag deloc

9. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    Inca un motiv:
    -Da ban unui player cu reason "Pa" apoi ii da unban,si cand il intreb de ce i-a dat ban apoi unban a scris pe y@ "Pentru ca pot"...nu se vede in snapshot
    http://imgur.com/a/17Bra

10. KREATOR

KREATOR New Member

Trophy Points:
    3

ai scapat usor doar cu amenitari, tinand cont ca te-am iertat de multe ori cand ai adresat injurii altor playeri...dar asta nu se vai mai repeta!!!

11. WhaT?

WhaT? Cry Baby

Trophy Points:
    8
    eu nu am injurat pe nimeni.Si m-am ales cu gag tot timpul dar blacky nu...El nici gag :))..Meriti remove

12. KREATOR

KREATOR New Member

Trophy Points:
    3

Da copilas, am dat ban unui player din gresala, dupa care am revenit si i-am dat unban ... vroiam sa-ti dau tie ban pentru injurii aduse unui admin, adica mie...si oricum data viitoare cand tu o sa fi online pe server si eu la fel, la cea mai mica abatere vei primi ban fara alte discutii!!!

13. nE0

nE0 Administrator Staff Member cs.xgc.ro - Fondator

Trophy Points:
    28
    Ma nene...De cine spui tu sa primeasca de remove? :))))
    Eu zic sa verificati daca s-a conectat creierul, si dupa sa deschideti gura. In cazul de fata, sa folositi tastatura (ca de...in spatele monitorul va doare fix undeva ca vorbiti cu o persoana de 2-3 ori mai mare in ani..fata de voi)
    Iar tu Cod? Esti avocatul lui what cumva? Ca ce chestie comentezi tu la reclamatia asta?
    What...tu nu mai ai ce cauta pe server. Ti-ai permis prea multe, ai fost iertat de zeci de ori. Dar sa jignesti un fondator? Care ar putea sa-ti fie tata... Aici e vorba de cei 7 ani de acasa. Daca si tu faci pe avocatul, te poftesc afara. Nu avem nevoie de asa ceva pe server!
    In concluzie...Daca un admin da un ban, nu va credeti mari zei si avocati ca sa cereti explicatii adminului respectiv. Doar persoana banata are dreptul asta, PE FORUM!

So...What, ban permanent pe server + cont resetat!
    COd, exista forum daca ai vreo nelamurire. Data viitoare ne suparam.

Topic Inchis!

sPd likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page